Ekrany dotykowe rodzaje

GASTRO POS jest programem, który idzie na krótką i intuicyjną sprzedaż, przygotowaną w mało ruchach poprzez ekran dotykowy. Jako niezwykle przystępny system na placu gastronomicznym zajmuje się dużym uznaniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa pomaga w pozycji kelnerom zaś tym samym ułatwia szkolenie nowych ludzi.

Dzięki bardzo prostej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje pięknych oraz długotrwałych szkoleń, i niezwykle przejrzysta metoda użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, powiązana z grubą ofertą funkcji, znacznie dobra sprawdzi się w nie ale w ścisłym, pojedynczym lokalu, a i w budowie gastronomicznej.

Indywidualne dobranie funkcji Dzięki bardzo wielu funkcjom oraz modułom GASTRO POS stanowi mocno podatnym systemem, jaki otrzymamy na zbycie. W relacje od profilu lokalu, albo jest ostatnie bar, pub, a nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, jakie będą najlepsze dla Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo Logowanie się naszych pracowników do programu przez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca czy zbyt pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring także jego czasu pracy kiedy i efektu jaki tworzy. W relacje od stanowiska, można również ustalić widok opcji tak, żebym był on dostosowany do uprawnień danej osoby, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż oraz wystawianie faktur, właściciel jest dostęp do wszelkich możliwości. GASTRO POS pozwala ograniczyć straty domu i zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia również obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć; dopasowanie ekranu do samych potrzeb; kontrola rachunków i zamówień; przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania; obrazowa prezentacja sali; rozliczenia kelnera w wszystkim elemencie; zapisywanie czasu pracy; brak trudności w modyfikowaniu potraw; zgodność z kuchnią; sprawdzanie zamówień i rachunków; elastyczne kształtowanie cen; kontrola ustalanych rabatów; współpraca z sposobami hotelowymi i akcesoriami do ćwiczeń specjalnych.